Vytisknout tuto stránku
Vodní lyže ve Frymburku v Acivity Parku Frymburk jsou lákadlem pro všechny věkové kategorie. Vodní lyže ve Frymburku v Acivity Parku Frymburk jsou lákadlem pro všechny věkové kategorie.

Vodní vlek - Wakeareál Frymburk

Grenzgenial výhoda: 1+1 ZDARMA: zapůjčení wakeboardu/wakeskatu/vodních lyží pro 1 osobu zdarma k jízdě na vodním vleku na stejnou dobu.

První Wakepark na Lipně a jediný vodní vlek na lipenském jezeře! Těšte se na moře zábavy a adrenalinu! K vodnímu lyžování a wakeboardingu není potřeba motorový člun, k tažení jezdce je využíván dvousloupový vlek Wakemaster. Předností tohoto vleku je možnost individuálního přizpůsobení se schopnostem každého jezdce. Vybrat si můžete vodní lyže, wakeboard, wakeskate a nebo nafouklou gumu, jako máme na tubingu, a užívat si vodní hrátky!

Veškeré potřebné vybavení Vám zapůjčíme (helmy, vesty, wakeboardy, vodní lyže, neopreny, apod.).

Wakeareál je určen pro jezdce všech věkových kategorií. Jízdu si u nás vychutnají jak děti a začátečníci, tak i zkušení profesionálové. 

Platnost výhody v průvodci Grenzgenial 

1+1 ZDARMA: Zapůjčení wakeboardu/wakeskatu nebo vodních lyží pro 1 osobu zdarma k jízdě na vodním vleku na stejnou dobu.

Platnost ve dnech PO - PÁ do 12 hodin!

Kontakt a rezervace

Filip Škoda

Tel.: +420 777 169 600

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.wakearealy.cz/arealy/frymburk/ 

Kde nás najdete | Wakeareál Frymburk

Z adresy::