Atraktivní lyžování na  Hochfichtu je srovnatelné s menšími alpskými středisky Atraktivní lyžování na Hochfichtu je srovnatelné s menšími alpskými středisky

Skiareál Hochficht

Grenzgenial výhoda: sleva 15 € na 4 jednodenní skipasy!

Hochficht - atraktivní, výhodný a tak blízko....na Šumavě u Lipna!

Hned za hranicemi na rakouské straně Šumavy u Lipna se nachází rodinný skiareál Hochficht, který se rok od roku těší stále větší oblibě českých lyžařů. 21 km atraktivních sjezdovek všech obtížností dosahující délky až 3,4 km nabízí lyžařský zážitek srovnatelný s menšími alpskými středisky bez nutnosti zdlouhavého cestování či placení rakouské dálniční známky, neboť cesta na Hochficht z Prahy trvá ca. 3 hodiny.

Kvalitně upravované sjezdovky, které jsou 100% pokryté výkonným zasněžovacím systémem, se rozprostírají na třech vzájemně propojených vrcholech (Hochficht, Reischlberg, Zwieselberg) až do výšky 1 338 m.n.m. Pohodlnou přepravu lyžařů zajišťují nejmodernější 10místná kabinková lanovka, tři 4sedačkové lanovky, 2 vleky a 2 pojízdné pásy (1 zastřešený) v dětských výukových parcích.

Nová 10místná kabinková lanovka Reischlbergbahn 

Díky zbrusu nové 10místné kabinkové lanovce na vrchol Hraničník (Reischlberg) se mohou od letošní sezóny těšit zejména rodiny s malými dětmi a začátečníci na maxim pohodlí a bezpečí: nová lanovka má totiž nástupní a prostřední stanici přímo u dětských výukových parků a při nástupu i výstupu kabinky zpomalují.

Dva dětské výukové parky s pojízdnými pásy, velmi oblíbené zábavné dráhy s obřími vlnami, Fun Slope s klopenými zatáčkami a tunelem, freestyle Fun Park či sáňkařský svah jsou zárukou pohodových zimních radovánek pro celou rodinu.

Hochficht se těší velké oblibě rodin s dětmi také díky hodnotným rodinným slevám: všechny děti do 10 let v doprovodu lyžujícího rodiče lyžují jen za 3 €/den a mládež až do 19 let lyžuje za dětské ceny. Nejvyšší cenovou úsporu až několik tisíc korun pro rodinu nabízí tzv. pobytový balíček s velmi zvýhodněným skipasem. Veškeré slevy a výhody jsou platné celou zimní sezónu vč. českých vánočních i jarních prázdnin.

Kvalitní služby na nejvyšší úrovni čekají na návštěvníky v moderní Skiareně Hochficht s pokladnami, půjčovnou Intersport, školou a hlavně prostorné restauraci s oddělenou částí pro rodiny s dětmi přímo u dětského parku a dolní stanice lanovky. Jelikož na pokladně, v gastronomii, u lanovek a v půjčovně zaměstnáváme několik desítek českých pracovníků, budou se u nás návštěvníci z Čech cítit jako doma i bez znalosti němčiny. 

Platnost výhody v průvodci Grenzgenial

 

Sleva 15 € na 4 jednodenní skipasy (nejvyšší možná sleva na 1denní lyžování.)

 

Při jednorázovém zakoupení 4 jednodenních skipasů v kombinaci: 4 x dospělí nebo 2 x dospělí + 2 x JUKI Vám bude odečteno 15 € z celkového účtu.

Platnost slevy v sezóně 2021/2022 pouze ve dnech PO - PÁ a výhradně na 1denní skipasy zakoupené na pokladně skiareálu za pultové ceny. Sleva neplatí o víkendech a v období 27.12.2021 - 06.01.2022!

Průvodce Grenzgenial pořídíte v těchto prodejních místech>>>

Provozní doba skiareálu Hochficht: denně 08.30 - 16.00

Přednosti Hochfichtu

• Lyžování na 21 km atraktivních sjezdovek od modré po černou, které vzájemně spojují tři vrcholy v zábavnou „lyžařskou houpačku"
• Pohodlná přeprava bez čekání díky nejmodernější kabinkové lanovce, třem 4sedačkovým lanovkám a pojízdným pásům pro děti a začátečníky
• Dětské hřiště Fichtl Kids Park a nový Junior park s nejdelším zastřešeným pojízdným pásem (185 m) v Horním Rakousku
• Možnost výhodných pobytových balíčků ubytování „doma" na Lipně s výraznou slevou na skipas, která platí během celé zimní sezóny.
• Výhodné volitelné "balíčkové skipasy" 3 z 5 a 4 z 5 dní s výraznou slevou na skipas a libovolně volitelnými dny lyžování mezi pondělím a pátkem během téhož týdne

Děti do 10 let v doprovodu rodiče lyžují jen za 3 €/den a mládež do 19 let za dětské ceny!

Další informace o Hochfichtu se dozvíte zde>>>

Kde nás najdete | skiareál Hochficht

Z adresy::